Hoiatus: JavaScripti käitamine on teie veebilehitsejas selle saidi jaoks või üldiselt keelatud. Kõikidele küsimustele ei pruugi te saada vastust anda. Palun kontrollige oma veebilehitseja parameetreid.

     

EADSE spordikoolituse uuring 2020-2021

Kutsume kõiki sportlasi, treenereid, spordijuhte, spordi- ja meditsiinipersonali osalema Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutuse (EADSE) spordikoolituse uuringus “Dopingutarvitamise ennetustegevust mõjutavad tegurid”.

Küsimustiku täitmine võtab aega ca 5 minutit. Teie arvamus on meile oluline ka juhul, kui Te ei ole antidopingu koolitusel osalenud.

Ülemaailmse dopinguvastase programmi kolm põhielementi on dopingutestimine, koolitustegevus ja rahvusvaheline koostöö. Koolitustegevus on üks peamisi ja olulisemaid viise antidopingu teadmiste edastamisel ja dopinguvastaste hoiakute kinnistamisel. Uuringu tulemuste põhjal soovime tõsta dopinguvastase koolitustegevuse kvaliteeti ning suurendada mõjusust. Sihtrühmade vajadusi arvestav efektiivne koolitustegevus avardab sportlaste, treenerite jm tugipersonali teadlikkust dopinguvastastest reeglitest ja spordieetikast.

Käesolev küsimustik on valminud koostöös Tartu Ülikooliga. Küsimustik on anonüümne ja küsimustikule vastamisel vastajat ei identifitseerita!

Uuringu läbiviimist toetab Kultuuriministeerium.

Küsimuste tekkimisel saate pöörduda EADSE juhatuse liikme Henn Vallimäe poole meilitsi henn.vallimae@antidoping.ee.