Hoiatus: JavaScripti käitamine on teie veebilehitsejas selle saidi jaoks või üldiselt keelatud. Kõikidele küsimustele ei pruugi te saada vastust anda. Palun kontrollige oma veebilehitseja parameetreid.

Rahulolu laste ja noorte tegevusvõimalustega (vanemad vastajad)

Hea vastaja!

Kutsume Sind osalema noortele suunatud tegevuste rahulolu küsitluses.

Küsitlusega kogutakse arvamusi 2017. aastal noorsootöö alastes tegevustes osalenud noortelt.

Sinu arvamus aitab muuta noortele pakutavaid tegevusi kvaliteetsemaks ning noorte vajadustele paremini vastavaks.

 

Uuringut teostab Haridus- ja Teadusministeeriumi tellimusel Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituut.

Sinu nime vastamisel ei küsita ja uuringu kokkuvõtted esitatakse nii, et vastajat poleks ka kaudselt (näiteks tema enda poolt kirjutatud pikemate vastuste järgi) võimalik kindlaks teha.

 

Abi eest ette tänades,

Reelika Ojakivi

noorteosakonna juhataja

Haridus- ja Teadusministeerium

 

Vastates palun märgi sobivaim vastusevariant või kirjuta vastus selleks ettenähtud lahtrisse.

Kuna esitatavad küsimused on seotud varasemate küsimuste vastustega, võib ankeet täitmise käigus muutuda, ära ennast sellest häirida lase. 

Soovi korral saad vastamise katkestada ja seda hiljem jätkata. Vahesalvestuse tegemiseks salasõna saamiseks vajuta palun ankeedi lõpus olevale nupule „Jätka hiljem“. Jätkamiseks saab kasutada samas asuvat nuppu „Lae lõpetamata ankeet“.

 

Küsitluse lõpus on Sul soovi korral vastustega mitteseotult võimalik saata meile oma e-posti aadress, sellisel juhul saad osaleda ankeedile vastanute vahelisel auhindade loosimisel.

Küsimuste korral uuringu kohta pöördu palun Andu Rämmeri poole Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudist aadressil (andu.rammer@ut.ee) või telefonil 7 375 931).

NB! See küsimustik on mõeldud täitmiseks noortele alates 7. klassist või 13. eluaastast. Nooremate (kuni 6. klassi või 12 aasta vanuste) noorte ja lapsevanemate küsimustikud asuvad siin.