Olete selle küsimustiku täitnud 0%
Hoiatus: JavaScripti käitamine on teie veebilehitsejas selle saidi jaoks või üldiselt keelatud. Kõikidele küsimustele ei pruugi te saada vastust anda. Palun kontrollige oma veebilehitseja parameetreid.

Eesti mudilaste arengukeskkonna uuring

Hea lapsevanem!

Palun täitke testide komplekt lapse kõne- ja suhtlusoskuste ja Teie kasvatusalaste tõekspidamiste kohta, samuti taustaandmete ankeet juhul, kui Teie lapse vanus jääb 2;6 - 4;1 aasta vahemikku (vanus kuudes 30 kuni 49 kuud).

Testidele vastates olete andnud nõusoleku andmete kasutamiseks käesolevas uuringus.

Varuge testide täitmiseks aega. Selleks kulub vähemalt 20 - 30 minutit. Küsimustele vastates võite teha pause ja vastamise juurde naasta Teile sobival hetkel. Poolelioleva testi salvestamiseks vajutage lehe ülaservas nuppu "Jätka hiljem". Pidage silmas, et teste täites ei saa eelmisele lehele vastuste muutmiseks tagasi liikuda. Kui olete testide täitmise lõpetanud, siis vajutage nuppu "Esita".

Uuringus osalemine on vabatahtlik. Andmeid kasutatakse pseudonümiseeritult (lapsed saavad koodid) s.t. Teie lapsega saab tulemusi seostada ainult uurija. Andmetöötlus viiakse läbi anonüümsete andmetega. Tagasisidet anname Teie lapse kõne- ja suhtlusoskuste kohta kahe kuu jooksul. 

Uuringus osalejate vahel, kes on täitnud kogu testikomplekti, loosime kümme 30-eurost Partner kinkekaarti.

Uuringu käigus tekkivate küsimuste korral saate täiendavat informatsiooni uuringu teostajatelt:

Anne-Liis Olt   anne-liis.olt@ut.ee

Tiia Tulviste   tiia.tulviste@ut.ee

 

Selles küsimustikus on 184 küsimust.